До уваги фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність мають у своєму складі хоча б одного оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Новодністровська міська рада оголошує проведення відбору суб’єктів оціночної діяльності для виготовлення звіту про експертно – грошову оцінку у строк 20 робочих днів з моменту підписання договору на наступні об’єкти:

• земельна ділянка площею 0,1000 га за адресою: м.Новодністровськ, Чернівецька обл., вул. Ясна, 70, м. Новодністровськ за кадастровим номером 7310600000:01:001: 0082
  • земельна ділянка площею 15,3651 га за адресою м.Новодністровськ, Чернівецька обл.. м-н «Дністер» за кадастровим номером 7310600000:01:022: 0024
  • земельна ділянка площею 0,0042 га за адресою м.Новодністровськ, Чернівецька обл.. г/т «Енергетик», 113 за кадастровим номером 7310600000:01:018: 0156.

Претенденти, які бажають взяти участь в конкурсі подають на розгляд комісії такі документи:

для відкритого доступу ( не запечатані в конверті)

– заяву (подається на кожний об’єкт окремо);

– відповідно завірені копії:

ліцензії на виконання земле оціночних робіт;

кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів робіт;

сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

– довідку, яка має містити інформацію про досвід роботи з оцінки подібного майна, про кваліфікацію оцінювачів які будуть залучені суб’єктом для проведення  оцінки, кількість звітів з експертно грошової оцінки земельних ділянок, які на час проведення конкурсу підготовлені претендентом;

Документи які подаються обов’язково у запечатаному конверті:

пропозицію учасника конкурсу щодо вартості робіт з оцінки (подається на кожний об’єкт окремо)

Документи подаються не пізніше ніж , за 3 робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

Документи приймаються в приміщені міської ради каб.16 з 19 вересня по 27 вересня 2018 року.

Відбір відбудеться 28 вересня 2018 року за адресою: м. Новодністровськ, мікрорайон „Діброва”, буд.25.

За довідками звертатись в каб. №3 Новодністровської міської ради та за телефоном (03741)-3-11-54.