УВАГА ПЕНСІОНЕРАМ! Електронне посвідчення – нові можливості

Пенсійне посвідчення – головний документ, який підтверджує статус пенсіонера. Крім того, його пред’являють для користування пільгами у праві на проїзд в громадському транспорті, в окремих випадках – для одержання знижки  при розрахунку в торговельній мережі чи аптеках.

Електронне пенсійне посвідчення поєднує функції пенсійного посвідчення та банківської платіжної картки, містить електронну інформацію про власника та електронний підпис.

Шановні краяни! Для оформлення пенсійного посвідчення у вигляді картки необхідно звернутися до сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області за місцем перебування на обліку, написати заяву на виготовлення електронного пенсійного посвідчення та надати такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області