Підбиті підсумки голосування за проекти громадського бюджету

8 жовтня було завершено підрахунок голосів за проекти, подані для реалізації за кошти громадського бюджету міста Новодністровськ. В загальному були представлені 11 проектів, 8 малих (їх вартість не повинна перевищувати 50 тис.грн.) і 3 великих (вартість не більше 100тис.грн). Участь у голосуванні взяли 373 осіб.

З малих проектів перемогу здобули:

1. Дитячий майданчик «Фіксіленд» ‑ для цікавого, корисного та безпечного відпочинку дітей. (м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», перед будинком №16). Автор: Яна Молоченко
  2. STEM-лабораторія для дітей міста Новодністровськ «JOULE» (м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд.№5Б, приміщення Новодністровської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів.) Автор: Олександр Шендерюк
  3. Дитячий майданчик «Лісовий» (м.Новодністровськ, мікрорайон «Лісовий», буд.№1.) Автор: Юлия Литвинюк
  4. Дитячий ігровий майданчик (м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд.№1А) Автор: Андрій Пристойко.

З великих проектів (до 100 тис.) перемогли:

1. Дитячий офтальмологічний кабінет «Здоровий зір» у м.Новодністровськ (м. Новодністровськ, мікрорайон «Сонячний», приміщення міської лікарні). Автор: Ворожцова Сніжана.
  2. Дитячий ігровий комплекс (м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд.№14) Автор: Олександр Бріткін.

Щиро вітаємо переможців! Їм та учасникам голосування дякуємо за активну громадську позицію та бажання змінювати своє місто на краще.

P.S. Малі проекти будуть реалізовані до кінця поточного року, до реалізації великих приступатимемо в першій половині 2019 року.