Шановні новодністровці!

В день великого православного свята Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою українського козацтва, ми відзначаємо також і День захисника України – свято наших мужніх, сильних та відважних українців, які не шкодуючи життя та здоров’я, стоять на сторожі нашого спокою. Це свято тих, хто будь-якої миті готовий покинути тепло власної домівки і стати на захист найголовнішого – своєї сім’ї та рідної землі. Сьогодні ми з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто посилює обороноздатність держави, захищає Батьківщину, забезпечуючи мир і спокій наших громадян. Віддаємо шану пам’яті загиблих героїв. Вони завжди залишатимуться прикладом жертовності та любові до України. Висловлюємо щирі співчуття родинам полеглих воїнів та віримо, що їх подвиг недаремний та закарбований у пам’яті нащадків!

Від усього серця бажаємо захисникам богатирського здоров’я та довголіття, радості і добра, незламної волі, родинного затишку, звершення всіх мрій і бажань, злагоди і миру в рідних оселях та у всій країні, плідної праці на благо українського народу, задля слави нашої рідної Вітчизни!

Слава нашим Героям! Слава Україні!

Міський голова Анатолій Болдашев

Секретар міської ради Наталія Кримняк