Ломачинчанка відзначила 100-річний ювілей

14 жовтня мешканка села Ломачинці Ганна Петрівна Гусар відсвяткувала 100-літній ювілей. Бабуся разом з родичами та братами і сестрами у вірі приймала численних гостей, серед яких був голова Новодністровської ОТГ Анатолій Болдашев та в.о.старости села Ломачинці Наталія Петрик. Поздоровляючи поважну ювілярку Анатолій Іванович відзначив: «Дуже приємно, що першою після створення ОТГ нагодою для колективної зустрічі виявилась така приємна подія, як привітання, котра зібрала в такому душевному родинному колі не лише рідних і близьких, а й багатьох односельців та гостей». Наталія Михайлівна зауважила: «Мабуть саме таким людям, як Ганна Петрівна, яку особисто знаю багато років як надзвичайно добру і щиру людину, Бог дарує свої щедроти». Про доброзичливість, порядність, працьовитість і доброту винуватиці свята говорили усі її гості. І бажали усіляких Господніх благословінь на майбутнє. А ще співали пісень, прославляючи Бога.