Оголошено конкурс на управителя багатоквартирних житлових будинків Новодністровська, в яких не створено ОСББ


На виконання вимог Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних житлових будинках», Закону України «Про житлово-комунальні послуги» Рішенням виконавчого комітету Новодністровської міської ради № 127/12 від 17  жовтня 2018 , оголошено конкурс на управителя багатоквартирних житлових будинків, в яких не створено ОСББ та співвласники не визначилися з формою управління будинком.
До учасників конкурсу висуваються вимоги згідно з Законом України від 24.06.2004 р. № 1875-ІV «Про житлово-комунальні послуги», зі змінами, Правилами надання послуг з управління багатоквартирним будинком, затверджених Постановою КМУ від 5.09.2018 року № 712, Примірним переліком послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України від 10.08.2004 р. № 150.
Прізвище, посада та номер телефону осіб, уповноважених вести зв’язок із учасниками:
Олександр Миколайович Гінгуляк – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради (037 39 3-26-19, 096 78 45 906),
Світлана Вікторівна Сабаш – начальник відділу економіки та управління комунальним майном (03739 3-15-45, 096 477 80 13).


Новодністровська міська рада
Виконавчий комітет
Р І Ш Е Н Н Я
17  жовтня 2018  № 127/12 м.Новодністровськ

«Про затвердження конкурсної  документації та проведення конкурсу з призначення управителя  багатоквартирного будинку житлового фонду міста Новодністровськ»
Відповідно до підпункту 1, 20 пункту «а» та підпункту 1 пункту «б» статті 30, частини першої статті 52, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», зі змінами, статей 7, 27 Закону України   «Про житлово-комунальні послуги», зі змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 р. № 150, з метою забезпечення проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Новодністровськ, у житлових будинках, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та не прийнято рішення співвласниками про форму управління багатоквартирним будинком, виконавчий комітет
Новодністровської міської ради
В И Р І Ш И В :
1. Затвердити Конкурсну документацію з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Новодністровськ  (надалі – Конкурсна документація), що додається.
2. Провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Новодністровськ за об’єктами, визначеними в лотах у додатку 3 до Конкурсної документації, відповідно до розробленого графіка, (додаток 2 до Конкурсної документації).
3. Конкурс провести на умовах і в терміни, визначені Порядком проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 р. № 150.
4. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Новодністровської міської ради.
5. Організацію виконання цього рішення та проведення конкурсу з визначення управителя багатоквартирного житлового фонду міста Новодністровськ покласти на Конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Новодністровськ.
6. Контроль та відповідальність за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
Заступник міського голови О. Гінгуляк