Відбулось жеребкування Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр» сезону 2018/2019рр


19 жовтня в приміщенні Новодністровської міської ради відбулась нарада представників команд, які виявили бажання взяти участь у Відкритому чемпіонаті м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр». Офіційне підтвердження у визначений організаторами термін надали 8 футзальних колективів. Згідно наданих представниками команд пропозицій та в результаті відкритого голосування, було прийнято рішення щодо добровільного та резервного внеску команд, кількості «легіонерів» в заявці на Лігу і склад суддівського та дисциплінарного комітетів.

Крім офіційного нагородження призерів чемпіонату, головний спонсор змагань, фізична особа – підприємець Маслюк Д.В. гарантував нагороди всім командам-учасницям змагань в залежності від зайнятого ними підсумкового місця.

Відповідно до затвердженого Регламенту та Положення, команди змагатимуться за коловою системою, в два кола. Ігри розпочнуться в кінці жовтня і проходитимуть в спортивному комплексі КУ «Новодністровська ДЮСШ».

В результаті проведеного жеребкування, складено календар ігор на перше коло чемпіонату:

1 тур 28.10. (неділя)

12.00  «Тірас» (м.Новодністровськ) – «Аура» (с.Шишківці)

13.15  «Аякс» (с.Вітрянка) –«Аматор» (м.Сокиряни)

14.30«Віза Центр» (с.Білоусівка)–«Легіон» (с.Грубна)

15.45«Ласка» (м.Новодністровськ) -«Дністер» (м.Новодністровськ)

 

2 тур. 04.11. (неділя)

12.00 «Аматор» (м.Сокиряни)- «Віза Центр» (с.Білоусівка)

13.15«Легіон» (с.Грубна)- «Ласка» (м.Новодністровськ)

14.30«Аура» (с.Шишківці) – «Дністер» (м.Новодністровськ)

15.45«Тірас» (м.Новодністровськ) – «Аякс» (с.Вітрянка)

3 тур. 11.11. (неділя)

12.00 «Дністер» (м.Новодністровськ) – «Легіон» (с.Грубна)

13.15«Ласка» (м.Новодністровськ)- «Аматор» (м.Сокиряни)

14.30«Аякс» (с.Вітрянка) – «Аура» (с.Шишківці)

15.45«Віза Центр» (с.Білоусівка) – «Тірас» (м.Новодністровськ)

 

4 тур. 18.11. (неділя)

12.00 «Аякс» (с.Вітрянка) – «Віза Центр» (с.Білоусівка)

13.15«Тірас» (м.Новодністровськ) – «Ласка» (м.Новодністровськ)

14.30«Аматор» (м.Сокиряни) – «Дністер» (м.Новодністровськ)

15.45«Аура» (с.Шишківці) – «Легіон» (с.Грубна)

 

5 тур. 02.12. (неділя)

12.00 «Аматор» (м.Сокиряни)- «Легіон» (с.Грубна)

13.15«Ласка» (м.Новодністровськ)- «Аякс» (с.Вітрянка)

14.30«Віза Центр» (с.Білоусівка) – «Аура» (с.Шишківці)

15.45«Дністер» (м.Новодністровськ)- «Тірас» (м.Новодністровськ)

 

6 тур. 09.12. (неділя)

12.00 «Аякс» (с.Вітрянка) – «Дністер» (м.Новодністровськ)

13.15«Аура» (с.Шишківці) – «Аматор» (м.Сокиряни)

14.30«Легіон» (с.Грубна) – «Тірас» (м.Новодністровськ)

15.45«Віза Центр» (с.Білоусівка) – «Ласка» (м.Новодністровськ)

 

7 тур. 16.12. (неділя)

12.00 «Ласка» (м.Новодністровськ)- «Аура» (с.Шишківці)

13.15«Аматор» (м.Сокиряни)- «Тірас» (м.Новодністровськ)

14.30«Легіон» (с.Грубна) – «Аякс» (с.Вітрянка)

15.45«Дністер» (м.Новодністровськ) – «Віза Центр» (с.Білоусівка)

 

Оргкомітет змагань