Як чиновники Сокирянської РДА доручення голови райради виконували

У селі Ломачинці продовжують вирувати пристрасті навколо питання про об’єднання з Новодністровськом. Попри те, що рішення про створення ОТГ уже прийняті (відповідно до чинного законодавства, про що свідчить висновок Чернівецької ОДА!), районне керівництво не складає своєї агітаційної зброї, яка націлена передусім на мешканців села. Нова атака відбулася в п’ятницю 19 жовтня. Цілий десант керівників відділів та управлінь Сокирянської РДА висадився в місцевому клубі, щоб заявити людям про те, що виникли проблеми в наданні мешканцям села адміністративних послуг. І спричинені вони виключно переформатуванням сільської ради в старостинський округ. При цьому фактично кожен посадовець брався юридично оцінювати шлях децентралізації, яким пішли Ломачинці. Звісно, вердикти виносились тільки негативні.

Тобто замість того, щоб узгоджувати проблемні питання технічного характеру з такими з спеціалістами, чиновники Сокирянської РДА продовжують підбурювати людей.