Пенсійний фонд інформує:

До бюджету Пенсійного фонду в області з початку року надійшло власних доходів 64,4 млн.грн. понад план

Сума надходження власних доходів до бюджету Фонду в області з початку року склала 1717,3 млн.грн. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження власних доходів зросли на 31,0%, або 406,3 млн.грн.

Позитивній динаміці надходження власних доходів сприяли вжиті спільно з органами влади та державної виконавчої служби заходи до боржників та проведена робота щодо розроблення детальних дорожніх карт по кожному боржнику, які  щоденно наповнюються інформацією щодо вжитих заходів.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

В області з початку року легалізовано працю 8,7 тис. найманих працівників та фізичних осіб-підприємців

Це дозволило залучити 7,1 млн.грн. єдиного внеску від фізичних осіб-підприємців, в тому числі до бюджету Пенсійного фонду – 6,1 млн.грн.

Сплата роботодавцем внеску, зокрема у розмірі, не меншому за встановлений законом мінімум, – одне із джерел наповнення бюджету Фонду, з якого здійснюється фінансування пенсійних виплат.

Кожен легалізований працівник, відмовившись від заробітної плати «в конверті», забезпечує собі право на майбутню пенсію. Варто також знати, що наявність боргу зі сплати фізичною особою – підприємцем єдиного соціального внеску негативно впливає на набуття страхового стажу, соціальне та пенсійне забезпечення.

Легальна заробітна плата – фундамент майбутньої пенсії.

Контролювати міцність цього фундаменту Вам допоможе

веб-портал Пенсійного фонду України

Ви ще не стали користувачем електронного сервісу  веб-порталу Пенсійного фонду України? Приєднуйтесь! Адже перевагами цього ресурсу вже користується 27498 буковинців.

Сьогодні кожна застрахована особа, зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, має можливість контролювати свою заробітну плату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються. І якщо ваш роботодавець не сплачує за вас внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування ви одразу дізнаєтеся про цей факт і зможете вчасно захистити своє право на соціальне та майбутнє пенсійне забезпечення.