Розглянули актуальні питання

На черговій плановій нараді виконавчих органів Новодністровської міської ради міський голова Анатолій Болдашев підняв до обговорення ряд актуальних питань. Зокрема, щодо підбиття підсумків проведених у місті Днів Словаччини з детальним аналізом заходу, щодо функціонування новоствореної Новодністровської ОТГ, щодо реорганізації комунального підприємства «Новодністровський житловик», щодо ситуації в міській лікарні тощо.

Найбільше уваги було приділено питанню початку опалювального сезону. Керівники управлінь гуманітарної політики та культури, а також КНП «Центр ПМСД в м.Новодністровськ» повідомили, що в навчальних і позашкільних закладах та лікарні уже холодно. Начальник ДКП «Управління «Тепловодоканал» запевнив, що система опалення до початку сезону готова, старту чекає і персонал, очікується лише відповідне розпорядження. А згідно з вимогами чинного законодавства початок опалювального сезону оголошується за умови, коли впродовж трьох днів фіксується середньодобова температура не вище +8оС. Такого, за даними гідрометеостанції ще не було. Міський голова нагадав присутнім, що в кожному закладі має бути призначена відповідальна за дотриманням температурного режиму особа. Вона повинна контролювати температуру в кожному приміщенні закладу. Такий механізм співпраці уже довів свою ефективність економією коштів, використаних на опалення бюджетних закладів.

Також Анатолій Іванович повідомив, що сертифікат на 210тис.грн., який був вручений Послом Словацької Республіки під час урочистостей 13 жовтня, подарований усім навчальним закладам. Тому рішення про використання цих коштів прийматиметься на рівні відділу гуманітарної політики спільно з керівниками закладів.