4 листопада – День працівників соціальної сфери

В неділю Україна вшановуватиме людей, професія яких – щоденно робити добро, виявляти милосердя, простягати руку допомоги і дарувати надію на краще.

Працівники соціальної сфери не стільки за службовими обов’язками, як за велінням серця, щодня йдуть на свої робочі місця, де, забуваючи про свої власні негаразди, вирішують проблеми інших людей, що, опинившись у складних життєвих ситуаціях, не можуть самостійно з ними впоратись.

День працівника соціальної сфери – свято, що свідчить про високу оцінку, дану суспільством співробітникам, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин, інших соціальних питань.

Тож нехай ваш досвід і професіоналізм й надалі служить інтересам кожного члена новодністровської громади і рідної України! Хай зігріває вас вдячність від людей ‑ за кожну крапельку душі, яку ви щодня щиро їм віддаєте. Хай надихають успіхи, а благополуччя в родинах хай дарує радість і впевненість у завтрашньому дні!

Зі щирою подякою

міський голова Анатолій Болдашев