Триває благодійна акція «Милосердя»

Співчуття, милосердя, доброта – це ті риси, що роблять нас людьми і дуже часто керують нашими найкращими вчинками. Допомогти ближньому – звична справа також і для багатьох новодністровців. Її роблять у всяку пору року і без будь-якого скерування, при чому намагаючись не надавати цьому розголосу.

Разом з тим, з метою залучення до благодійності широкої громадськості та надання цьому процесу гласності, на виконання розпорядженням Президента України від 14.09.2000 року №280/2000-рп «Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя», в м.Новодністровськ щороку проводиться акція «Милосердя», в ході якої на благодійному рахунку міської ради акумулюються кошти, які відтак використовуються на потреби громадян, що потрапили у скрутні життєві обставини. Серед отримувачів допомоги – люди похилого віку, інваліди, самотні непрацездатні новодністровці та інші категорії городян, що потребують підтримки. Рішення про надання допомоги ухвалюється комісією, до складу якої входять представники соціальних служб, депутатського корпусу, громадськості.

Тож просимо всіх чуйних і добросердних людей, керівників і працівників установ, підприємств та організацій відгукнутися на заклик про допомогу і внести свою частку в спільну благу справу.

Кошти можна перерахувати за наступними реквізитами:

Територіальний центр соціального обслуговування у м. Новодністровськ

Код 33574932

р/р 31552375144683

в УДКСУ у Чернівецькій області

МФО  856135

Благодійна акція офіційно стартувала 1 жовтня, в Міжнародний день людей похилого віку і триватиме до 3 грудня – Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

Але ж людська доброта не має границь ні в часі, ні в розмірах…