Вельмишановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Ваша професія особлива, адже своєю працею, творчими здобутками ви даруєте людям радість, наповнюєте наші душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, музику свого народу, берегти його надбання, щоб передати нащадкам. Новодністровськ вражає творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Тож хай будуть щедрими ваші творчі ужинки, хай натхнення не покидає вас, а людська вдячність зігріває ваші серця і надихає на нові мистецькі здобутки! Хай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого піднесення і щоденних перемог!

Міський голова Анатолій Болдашев

Секретар міської ради Наталія Кримняк