Соціальні кошти – на поліпшення та вдосконалення.


В 2000-му році тоді ще в гуртожитках, а сьогодні житлових будинках зупинилися ліфти. За ці роки їхні мешканці звикли долати поверхи пішки. Минулого року за так звані соціальні кошти, які надходять до міського бюджету від ПрАТ «Укргідроенерго», були закуплені три ліфти в будинки №1Г та В. Механізми одразу ж були й змонтовані. Та на жаль, через цілий ряд об’єктивних причин (основна з яких – необхідність пройти всі формальні етапи і отримати потрібні дозволи) два підйомники в будинку №1В запрацювали лише тепер. А ось в першому Г сталося інакше. Вандали, проникнувши в машинне відділення ліфта, поламали обладнання і викрали вартісні конструктиви механізму, про що було повідомлено в поліцію.

Також за соціальні кошти наразі проводиться ремонт даху спортивного комплексу, який з початку цього року перебуває у комунальній власності громади м.Новодністровськ. Повернувся заклад у місто в доволі занедбаному стані, до того ж так дотепер ще не вирішене питання щодо котельні, на придбання і встановлення якої виділялися кошти того ж таки ПрАТ «Укргідроенерго». Але першочергове завдання – ремонт даху

Оптимізація системи теплопостачання бюджетних установ також проводиться за підтримки наших енергетиків. Наразі здійснюється заміна близько 450 метрів мережі, що скорочує шлях теплоносія, і, відповідно, економить тепло. Після завершення цих робіт більш як на 90% тепломережа буде новою, добре ізольованою з мінімальними втратами для бюджету.