Шановні керівники, мешканці та гості Новодністровської громади!

Починаючи з 2014 року, згідно з указом Президента України,

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи,

що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни –

Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

В пам’ять про тих, хто поклав життя, ставши на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору,
пропонуємо розпочати робочий день 21 листопада

хвилиною мовчання.

Також запрошуємо до участі в інших заходах, присвячених Дню Гідності і Свободи:

21 листопада 2018 року

11:00 год. ‑ історична година для юнацтва «Велич народного духу» та книжкова виставка «Герої нашої доби», міська бібліотека.

15.30 ‑ урочистості та покладання квітів до меморіальної дошки загиблих в АТО Іллі Василаша і Сергія Корнецького, площа перед Буковинським ліцеєм-інтернатом.

Запрошуються представники релігійних громад, депутати міської ради, керівники та працівники підприємств і організацій міста, структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, правоохоронних і контролюючих органів, громадських організацій, учнівська молодь а також всі небайдужі жителі міста.

З повагою, оргкомітет.