Дорогі краяни!

21 листопада разом з усією країною ми відзначаємо День Гідності та Свободи, який об’єднав у собі дві найвизначніші події новітньої історії України – початок Помаранчевої революції 2004 та початок Революції Гідності 2013 років. Це свято ‑ на честь громадянської мужності українців, що ставши на захист прав людини і європейського майбутнього своєї держави, проявивши відданість ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей, назавжди змінили Україну. Неймовірне піднесення народного духу стало беззаперечним доказом відродження держави та нації. Буремні майдани, що розгорталися у всіх містах та містечках, об’єднали нас в єдиній, соборній та незалежній Україні, сформували новий загін героїв сучасності, одразу на кілька щаблів підняли нашу патріотичну свідомість, надихнули гордістю називатися українцем.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Ми низко вклоняємось нетлінній, живій пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх, хто віддав своє життя за наше право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є для України неоціненним. Ми щиро дякуємо українським воїнам, які стоять на захисті східного кордону держави, відбиваючи підступне вторгнення окупантів та даруючи нам мирне небо. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Щиро вітаємо всіх з Днем Гідності та Свободи! У сьогоднішній час нелегких випробувань і викликів всім нам необхідно об`єднувати зусилля для захисту свободи держави, утвердження миру та суспільної гармонії – заради завтрашнього дня, заради щасливого майбутнього України.

Слава Україні! Героям слава!

Міський голова Анатолій Болдашев

Секретар міської ради Наталія Кримняк