Головне управління ДФС у Чернівецькій області інформує:

МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ БУКОВИНИ ОТРИМАЛИ ПОНАД 104 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ВІД РЕАЛІЗАЦІЇ ПІДАКЦИЗНИХ ТОВАРІВ

Від реалізації підакцизної групи товарів до місцевих бюджетів Чернівецької області за січень-жовтень 2018 року надійшло понад 104,3 млн.грн. Виконання індикативних завдань забезпечено на 108,1 відсотків. В абсолютній сумі це додаткові майже 7,8 млн.грн. Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Крім того, місцеві бюджети від ліцензування оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами за десять місяців 2018 року отримали 10,4 млн.грн. Виконання планових показників забезпечено на 104,8 відсотків.

У фіскальному відомстві зазначають, що  структурі надходжень основна частина коштів, більш ніж 76 відсотків, забезпечується за рахунок ліцензованих закладів торгівлі міста Чернівці, тобто в решті населених пунктів області  поступлення в місцеві бюджети від реалізації підакцизних товарів всього 24 відсотки. Для виконання своїх завдань, місцева влада повинна бути зацікавлена в достатніх фінансових ресурсах, а відповідно брати участь у заходах з легалізація ринку торгівлі підакцизними товарами. Оскільки це дозволить їм створювати бюджетні резерви, що сприятиме розвитку територіальних громад.

ЗАТВЕРДЖЕНО УЗАГАЛЬНЮЮЧУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ЗВІТНОГО ПЕРІОДУ ДЛЯ КОРИГУВАННЯ ФІНРЕЗУЛЬТАТУ НА СУМУ КОНТРОЛЬОВАНИХ ОПЕРАЦІЙ

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформують, Міністерством фінансів України  14.11.2018 р. було видано наказ №887 «Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо застосування положень пп. 140.5.4, 140.5.6 ПКУ стосовно визначення податкового (звітного) періоду для коригування фінансового результату до оподаткування».

Роз’яснення усуне неоднозначне трактування та різнотлумачення при застосуванні положень пп. 140.5.4, 140.5.6 ПКУ стосовно визначення податкового (звітного) періоду для коригування фінансового результату до оподаткування.

Зокрема, Узагальнююча податкова консультація визначає, що коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з нерезидентами, визначеними в абз. 3 та 4 пп. 140.5.4 і пп. 140.5.6 ПКУ, здійснюються за результатами податкового (звітного) року та відображаються у податковій декларації з податку на прибуток підприємств за податковий (звітний) рік.

Детальніше за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/358128.html.