ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження міського голови від 26.11.2018р. № 228/о «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новодністровськ», оголошуємо про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новодністровськ».

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого рішенням Новодністровської міської ради від 25.10.2018р. № 286 (з доповненнями) визначено що:

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я становить шість – дев’ять осіб.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

представники Новодністровської міської ради, її виконавчих органів;

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління – по одній особі від кожного громадського об’єднання. У разі відсутності громадської ради органу управління – представники громадськості міста (за згодою) делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я (з моменту реєстрації яких пройшло не менше 2-х років) або представників професійних спілок медичних закладів міста.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подавати до кабінету № 16 Новодністровської міської ради на ім’я міського голови шляхом реєстрації вхідної кореспонденції.

Пропозиції приймаються протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення, до 10 грудня 2018 року (включно).

Завантажити:  Розпорядження про проведення конкурсу