До уваги юридичні особи, які є розробниками документації із землеустрою відповідно до Закону України “Про землеустрій”, незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності

Новодністровська міська рада оголошує відбір виконавців робіт по розробленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Новодністровськ, Чернівецької області загальною площею 708,9 гектарів.

Мета проведення робіт: розробка технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Новодністровськ, Чернівецької області загальною площею 708,9 гектарів.

Умови надання пакету документів:

Документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів робиться відмітка “Для відбору виконавців робіт по розробленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Новодністровськ, Чернівецької області загальною площею 708,9 гектарів ” із зазначенням дати проведення відбору Виконавців.

У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з пропозицією.

Пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: вартість виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт з моменту підписання договору.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Перелік підтвердних документів, які подаються з метою відбору та визначення виконавця робіт:

– копії провоустановчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

– копії кваліфікаційних документів виконавця, якого буде залучено до проведення робіт;
– довідку, яка має містити інформацію про досвід роботи по розробці технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, про кваліфікацію виконавців робіт які будуть залучені суб’єктом для проведення робіт, кількість розроблених технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів , які на час проведення конкурсу підготовлені претендентом.
Документи приймаються в приміщені міської ради каб.16.

Відбір відбудеться 21 грудня 2018 року за адресою: м.Новодністровськ, мікрорайон „Діброва”, буд.25.

Заяви приймаються з 5 грудня по19 грудня 2018 року до 17 год. 30хв.

За довідками звертатись в каб. №3 Новодністровської міської ради та за телефоном (03741)-3-11-54.