Відзначили День Збройних Сил України

День Збройних Сил, який Україна відзначила 6 грудня, ‑ загальне професійне свято всіх військовослужбовців. Цей День приурочений до дати прийняття Закону України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України.

Професійне свято військовослужбовців користується всенародною шаною та повагою з боку всіх державних структур та органів місцевого самоврядування. В приміщенні зали засідань Новодністровської міської ради відбувся офіційний захід, приурочений до Дня Збройних Сил України. Ведучі свята розповіли про історію створення української армії та відзначили, що на сьогоднішній день нашим захисникам вдалося зберегти традиції та примножити славу ще Запорізької Січі та Січових Стрільців, підвищити професіоналізм і боєготовність.

За доблесть і честь нашим армійцям були вручені відзнаки Новодністровької міської ради. А як вдячність звучали пісенні дарунки.