Прийнято бюджет м.Новодністровськ на 2019 рік

Новодністровська міська рада ухвалила бюджет Новодністровської ОТГ на 2019 рік в сумі 118 мільйонів 324тисячі гривень. 65 624тис.грн., тобто 55,4% складають офіційні трансферти. Це  надходження у вигляді дотацій та субвенцій, здебільшого з державного бюджету на виконання делегованих державою повноважень та інші надходження з цільовим призначенням:

• на утримання загальноосвітніх закладів – 17 488,4 тис.грн.,
  • на утримання міської лікарні – 9 147,7 тис.грн.,
  • на програми і заходи в сфері охорони здоров’я – 336,8 тис.грн.
  • на надання пільг і субсидій – 12 053,0 тис.грн,
  • на надання допомоги сім’ям з дітьми –  12 620,7 тис.грн.,
  • на надання допомоги на дітей сиріт – 150,4 тис.грн.,
  • додаткова дотація на здійснення переданих видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 6 822,6 тис.грн.

Обсяг доходів загального фонду без офіційних трансфертів складає 52 700тис.грн. Найбільшу частку його складає податок з доходів фізичних осіб (ПДФО). Бюджетним кодексом України передбачено, що до міського бюджету зараховується 60 відсотків ПДФО, який справляється на території міста Новодністровськ та села Ломачинці. Інші 40% спрямовуються до бюджетів вищих рівнів. Заплановано, що до міської казни надійде 35 225тис.грн. ПДФО

Суттєво наповнюють міську казну й інші податки. Так, податків на майно та землю планується отримати 6 594тис.грн. Надходження єдиного податку передбачається в обсязі 6 091тис.грн. Крім того, до доходів загального фонду очікується 3 590тис.грн. акцизного податку. Інші доходи складатимуть 1 199,6тис.грн. Спеціальний фонд міського бюджету на 2019 рік визначено в сумі 6 693тис.грн. Основні джерела: власні надходження бюджетних установ  3 163тис.грн., від продажу землі 3 490тис.грн.

ВИДАТКИ:

Левова частина зібраних до міського бюджету коштів буде використана на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетної сфери (майже 65 млн.грн.) та оплату комунальних послуг (9,2 млн.грн.). На реалізацію міських та регіональних програм планується використати 8 838,5тис.грн. За медичне обслуговування мешканців Новодністровської ОТГ в медзакладах вищого рівня передбачається відшкодування іншим бюджетам в розмірі 1 320тис.грн. (Сокирянському районному бюджету  1200тис.грн. та Чернівецькому міському бюджету 120тис.грн.). Решта коштів буде використано на фінансування заходів із соціального захисту, медичного обслуговування, будівництва та розвитку, освітніх, спортивних, культурних та інших проектів тощо.