Дорога новодністровська громадо!

Щиросердно вітаємо вас з професійним святом ‑ Днем енергетика. 22 грудня давно вже стало визначною датою в житті нашого міста, адже чи не кожен мешканець Новодністровська та навколишніх сіл причетний до великої справи творення енергетичного потенціалу України. Без плодів вашої праці неможливо уявити сьогодні життя, адже ваш труд, уміння, досвід приносять в наші оселі тепло, світло і затишок, дарують силу потужним механізмам і вдихають життя в маленькі ґаджети.

Крім того, енергетичні підприємства, допомагаючи реалізовувати цілий ряд соціальних проектів, відіграють визначальну роль у житті нашої територіальної громади.

Тож з нагоди професійного свята прийміть найщиріші побажання добра і злагоди ‑ в сім’ях, колективах, у всій Україні. Хай у ці зимові дні людська вдячність за Ваш славний труд зігріває вас, хай шана від людей додає наснаги, а віра у завтрашній день окриляє оптимізмом!

міський голова м.Новодністровськ Анатолій БОЛДАШЕВ

секретар міської ради Наталія КРИМНЯК