Милосердя не обмежується в часі


Міжнародний день людей з інвалідністю, який відзначається на початку грудня, покликаний привернути увагу суспільства до громадян з особливими потребами. Звісно, що піклування про ближніх, співучасть у житті тих, кому й так доводиться нелегко, не може обмежуватись одним днем. Том акції милосердя, доброти, підтримки тривають цілорічно.

Так, у грудні місяці Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новодністровської міської ради була організована і профінансована поїздка в Чернівці для вихованців Територіального центру соціального обслуговування в м.Новодністровськ. Обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для діток з особливими потребами всього регіону був проведений захід «Зоряні надії» ‑ з розвагами, переглядом театральної вистави «Кицін дім», пам’ятними подаруночками та смачним обідом в ресторані «Брізоль».

А в найулюбленіше свято всієї дітвори, в День Святого Миколая, вітання від цього благодійника працівники ЦСССДМ передали діткам, які відвідують Територіальний центр соціального обслуговування. Гостинцям – цікавим і солодким подарункам – вихованці терцентру втішилися і віддячували своїми вміннями і талантами ‑ розповідали святкові віршики і співали новорічних пісень.

Також спільно із адміністрацією Новодністровської гімназії спеціалістами ЦСССДМ нещодавно було проведено благодійну акцію зі збору коштів «Серце до серця», в ході якої учні та вчителі закладу мали змогу допомогти сім’ям, у яких виховуються діти з особливими потребами.

Шановні новодністровці, не будьте байдужими! Якщо ви маєте можливість та бажання допомогти людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, звертайтеся до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новодністровської міської ради (І поверх Новодністровської міської ради).

Даріна Левицька

НМЦСССДМ