Дорога новодністровська громадо!

Сердечно вітаю вас зі світлими і радісними новорічними та різдвяними святами!

2018 рік уже відійшов в історію і нам відчинилися двері майбутнього ‑ Нового 2019 року. Тож нехай прийдешній рік дарує всім нам Господнє благословення, хай примножить силу і здоров’я, наповнить душу щастям і радістю, хай стане оберегом осель, засіє миром, милосердям і багатством нашу благодатну землю. Хай ваші серця повниться любов’ю і нехай завжди в них звучить янгольська мелодія безмежної втіхи життям! Бажаю вам, щоб новорічні та різдвяні свята відобразилися у ваших серцях оновленими мріями і надіями, які будуть надихати Вас на нові звершення і подальшу успішну працю на процвітання нашої громади. Нехай різдвяна зірка завжди горить для Вас вірою і любов’ю, надією і оптимізмом, натхненням і невичерпною енергією!

З повагою міський голова м.Новодністровськ Анатолій БОЛДАШЕВ