Новодністровська міська рада придбала транспортні засоби

На дві одиниці поповнився автомобільний парк Новодністровської міської ради, який дотепер нараховував один легковик, що був придбаний у 2002 році. Відповідно до вимог чинного законодавства, закупівля транспортних засобів проводилася шляхом відкритих аукціонів на електронному майданчику «Держзакупівлі.Онлайн» системи публічних закупівель ProZorro.

На пропозицію про закупівлю автомобіля Skoda Kodiaq відгукнулися дві компанії. Аукціон відбувся 10 грудня. Перемогу в торгах отримав економічно вигідніший варіант – від ДП «Автотрейдінг ‑ Одеса». Таким чином автомобіль було придбано за 1 094 396 гривень.

17 грудня відбувся відкритий аукціон і на придбання мікроавтобуса пасажирського Ford Transit Minibus Trend на 18 місць. Розглядались дві пропозиції продавців. Переможцем визначено ТОВ «Екомоторс» з Чернівців. Мікроавтобус придбано за 1 399500 гривень.

Обидва транспортні засоби уже в Новодністровську, проходять оформлення.

Транспортні засоби були придбані за кошти, що надходять до міського бюджеті від ПрАТ «Укргідроенерго» на покращення інфраструктури та поліпшення матеріальної бази.