Увага! Оголошення

До уваги фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність і  мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону (далі – виконавець) мають у своєму складі сертифікованого  інженера – землевпорядника та інженера – геодезиста зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі сертифікованих інженерів – землевпорядників та інженерів – геодезистів
Новодністровська міська рада має намір виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, кадастровий номер 7310600000:01:001:0002, площею 0,2500 за адресом: мікрорайон «Лісовий», м. Новодністровськ.
У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з пропозицією.
Пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: вартість виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт з моменту підписання договору.
У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.
Перелік підтвердних документів, які подаються з метою відбору та визначення виконавця робіт:
  • заяву на участь у відборі;
  • копії установчого документа претендента (для претендента – юридичної особи);
  • копії сертифікатів інженера – землевпорядника та інженера – геодезиста зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі сертифікованих інженерів – землевпорядників та інженерів – геодезистів.
  • копія ліцензії на проведення робіт із землеустрою, виконання топографічно-геодезичних, картографічних робіт.
  • довідку, яка має містити інформацію про досвід роботи, про кваліфікацію виконавців робіт які будуть залучені суб’єктом для проведення робіт, кількість розроблених технічних документацій, які на час проведення конкурсу підготовлені претендентом та іншу інформацію .
    Документи приймаються в приміщені міської ради каб.16.
    Відбір відбудеться 1 лютого 2019 року за адресою: м.Новодністровськ, мікрорайон „Діброва”, буд.25.
    Заяви приймаються з 16 січня по 30 січня 2019 року до 17 год. 30хв.
    За довідками звертатись у відділ земельних ресурсів та екології та за телефоном (03741)-3-11-54.