Живий ланцюг єднання – до Дня соборності України

Відділом культури Новодністровської міської ради було зініційовано і проведено культурно-масовий захід, присвячений до Дня соборності України, який символізував єдність українського народу. На греблі Дністровської гідроелектростанції зустрілися делегації трьох сусідніх областей. Делегацію з Вінниччини очолив заступник голови Мурованокуриловецької РДА Валерій Козачишин, з Хмельниччини – селищний голова Новоушицької ОТГ Олег Московчук і від Чернівецької області участь у заході взяли дві делегації – Сокирянської та Новодністровської ОТГ на чолі з міськими головами Василем Равликом і Анатолієм Болдашевим. Після традиційного піднесення хліба-солі, офіційних привітань керівників делегацій, виступів художніх колективів всі учасники флеш-мобу, взявшись за руки, утворили живий ланцюг єдності.