Повідомлення


Повідомлення

про оприлюднення детального плану території для розширення Новодністровського міського кладовища в урочищі «Біля Черватюка» в межах Ломачинецького старостинського округу №1 с.Ломачинці  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Детальний план території для розширення Новодністровського міського кладовища в урочищі «Біля Черватюка» в межах Ломачинецького старостинського округу №1 с.Ломачинці є містобудівною документацією місцевого рівня, що призначений для деталізації архітектурно-планувальних рішень попередньо розробленої містобудівної документації з урахуванням раціонального розташування об’єкту  кладовища, а також інженерного забезпечення в межах території, що проектується.

Завданням  детального плану території є:

-уточнення  функціонального призначення та параметрів кладовища;

-формування  принципів планувальної організації території;

-визначення  всіх планувальних обмежень використання території  згідно з вимогами державних будівельних норм та санітарно-гігієнічних правил;

-визначення  напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо:

попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення  території;

створення  транспортної інфраструктури;

організація транспортного і пішохідного руху, розміщенні місць паркування транспортних засобів;

охорони та поліпшення  стану навколишнього середовища,

забезпечення  екологічної безпеки;

комплексного  благоустрою та озеленення тощо.

Рішення про затвердження детального плану території для розширення  Новодністровського міського кладовища прийматиме сесія Новодністровської  міської ради.

Проект детального плану території  та Звіт про стратегічну екологічну оцінку  оприлюднено на офіційному веб-сайті Новодністровської міської ради (https://miska-rada.com.ua/index.php/detalni-plany/) з метою одержання та врахування  зауважень і пропозицій громадськості. Демонстраційний матеріал детального плану території буде розміщено в приміщенні Новодністровської міської ради.

Початок громадських обговорень 30 січня 2019 року.  Термін громадських обговорень 30 днів. Презентація детального плану відбудеться в приміщенні Новодністровської міської ради 20 лютого  цього року о 12-00год.

Спосіб участі громадськості – надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання.

Інформацію про детальний план території розширення Новодністровського міського кладовища та про Звіт  про стратегічну екологічну оцінку можна отримати у відділі архітектури та містобудування Управління з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Новодністровської міської ради, за адресою: м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», приміщення Новодністровської міської ради, каб.№17.

Зауваження  і пропозиції  подаються в строк з 30 січня по 28 лютого 2019 року в письмовому вигляді:

  • в Центрі надання адміністративних послуг Новодністровської міської ради: м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд. 1-В, каб.№6;
  • в приміщенні Новодністровської міської ради (для юридичних осіб): м.Новодністровськ, мікрорайон діброва, міська рад, каб.№16;
  • електронною адресою radadncv@ukr.net.

Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Місцезнаходження  наявної екологічної інформації, в  тому числі пов’язаної із здоров’ям населення,  що стосується проекту детального плану території розширення Новодністровського міського кладовища: відділ архітектури та  містобудування Управління з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Новодністровської міської ради ( м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», приміщення Новодністровської міської ради, каб.№17).

Необхідність  проведення транскордонних  консультацій щодо проекту детального плану території для розширення міського  кладовища відсутня.