Депутати проголосували за виготовлення генплану с.Ломачинці

Сесія Новодністровської міської ради розглянула звернення в.о.старости Наталії Петрик щодо виготовлення генерального плану с.Ломачинці. Генплан є основним містобудівним документом на місцевому рівні, призначеним для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту і розробленим в інтересах територіальної громади, яка в ньому проживає.

На виготовлення генеральних планів чотирьох сіл, що за перспективним планом мають входити до Новодністровської ОТГ, ПрАТ «Укргідроенерго» ще у 2017 році виділило 2млн.грн. Ці кошти не використовувались через те, що села продовжують залишатися у складі району. З утворенням наприкінці минулого року Новодністровської ОТГ виготовлення генерального плану для села Ломачинці за так звані «соціальні» кошти стало можливим. Виконавець робіт і, відповідно, їх вартість визначатимуться, згідно чинного законодавства, на конкурсних засадах.