Відбулися зміни у складі виконавчого комітету

Рішенням сесії Новодністровської міської ради №31 від 31.01.2019р. змінено склад виконавчого комітету міської ради. Відтепер кількість членів виконкому становить 33 особи. До складу цього органу введено представників с.Ломачинці: працівника старостинського округу №1 Новодністровської міської ради Галину Маланчук, приватного підприємця Олександра Гайдея, інженера ВКБ філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» Ігоря Боднарюка та Надію Муляр, яка тимчасово не працевлаштована. Також, за зверненням колективу працівників Новодністровської міської лікарні, до складу виконкому включено в.о.головного лікаря Ольгу Довбенко. Крім зазначених мешканців с.Ломачинці, у виконкому працює в.о.старости Наталія Петрик.