Михайло Павлюк провів виїзний прийом громадян

6 лютого виконувач обов’язків голови Чернівецької обласної адміністрації Михайло Павлюк провів в м.Новодністровськ  виїзний прийом громадян. Спільно із заступником голови Чернівецької ОДА Ігорем Богатирцем, директором департаменту соціального захисту населення Віталієм Савкіним, заступником директора департаменту охорони здоров’я Юрієм Лесюком крайовий очільник провів нараду з керівниками структурних підрозділів Новодністровської міської ради щодо актуальних питань децентралізації і реформування медичної та освітньої галузей.

На виїзному прийомі в обласного керівництва побувало понад 30 громадян. Здебільшого задавали питання також стосовно реформ. Зокрема, мешканці села Ломачинці скаржились на дії Сокирянської районної влади, яка чинить спротив адмінреформі. З цього приводу відбулась емоційна розмова сільчан з головою Сокирянської РДА Петром Бескупським. Серед іншого також піднімались питання щодо майбутнього міської лікарні, нарахування субсидій та надання матеріальних допомог, щодо якості і вартості житлово-комунальних послуг тощо.