Питання про відкриття Клініки доктора Манолова – на розсуд громадськості

Минулого тижня в залі засідань міської ради відбулось громадське обговорення питання щодо відкриття у Новодністровську Клініки доктора Манолова. До обговорення були запрошені депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники трудових колективів, профспілкові лідери та всі громадяни, кому небайдуже порушене питання.

«Медична реформа диктує нам свої умови, ‑ сказав, відкриваючи зустріч, міський голова Анатолій Болдашев. – Найімовірніше, Національна служба здоров’я не буде фінансувати утримання в нашому місті стаціонарного відділення міської лікарні. Міський бюджет також неспроможний на такі видатки. Тож останніми часом ми розглядали усі можливі варіанти для того, щоб, передусім, не залишити наших громадян без медичних послуг, забезпечити працевлаштування медиків та задіяти приміщення, які вивільняться. Можливість вирішення усіх цих завдань – це відкриття у Новодністровську клініки доктора Манолова».

Валерій Анатолійович пропонує надання послуг з кардіології, неврології, реанімації, озонотерапії, діагностики тощо, розглядається також питання щодо відкриття педіатрії. Для цього він планує орендувати половину першого поверху лікарні та третій поверх. Для здачі цих приміщень в оренду необхідно провести реконструкцію. Для цього планується залучити так звані соціальні кошти, які надходять до міського бюджету по Титулу будови Дністровської ГАЕС. На останній сесії Новодністровської міської ради депутати ухвалили рішення про виділення одного мільйона гривень. Передбачається, що реконструкція буде проведена у всіх приміщеннях першого поверху, в тому числі і в тих, де розміщатиметься денний стаціонар Центру ПМСД. На час ремонтних робіт його доведеться перемістити на третій поверх.

Валерій Манолов поділився своїм баченням перспектив функціонування в Новодністровську клініки і таких необхідних тут послуг. «На жаль через поганий стан доріг іноді стає проблемою вчасно доставити пацієнта до обласного центру. З відкриттям клініки стане можливим не лише лікувати серцево-судинні та інші захворювання, не лише стабілізовувати критичні стани, а й попереджувати їх, адже діагностика стане доступнішою для людей. Це ж стосується й інших патологій,»‑ зауважив Валерій Анатолійович. Він також детально розповів, як працюватиме клініка, яке вже є обладнання і хто рятуватиме людей.

Присутні мали можливість задати доктору Манолову запитання стосовно кадрової політики, вартості послуг та можливої співпраці з комунальними медичними закладами, які обслуговуватимуть людей безкоштовно. Почувши відповіді та обговоривши деталі, громадськість одностайно підтримала рішення про відкриття в Новодністровську нового медичного закладу.