ШАНОВНИЙ КЕРІВНИК ТА ОЧОЛЮВАНИЙ ВАМИ КОЛЕКТИВ! 26 квітня 1986 є поминальною датою

Саме в цей день сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства,– аварію на Чорнобильській АЕС. Причиною катастрофи прийнято вважати стрибок напруги в мережі, який викликав два вибухи, що сталися внаслідок перегріву реактора і накопичення значної кількості пари. На момент аварії в реакторі знаходилось близько 200т урану. Було зруйновано обшивку, а через відсутність захисної оболонки більше 60т радіоактивних речовин піднялись у повітря.

З метою розширення знань про Чорнобильську трагедію, наголошення про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповіді про подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, виховання любові до рідного краю, природи, людяності, доброти та згуртованості,

в приміщенні концертної зали Новодністровської музичної школи

25 квітня 2019 року о 15:00 год.

відбудеться концерт – реквієм відзначення Чорнобильської трагедії

на честь жертв Чорнобильської катастрофи.

До участі у заході запрошуються представники релігійних громад, ліквідатори Чорнобильської трагедії, керівники та працівники підприємств і організацій міста, структурних підрозділів міської ради, виконавчого апарату міської ради та депутати міської ради, правоохоронні та контролюючі органи, представники трудових колективів, учнівська молодь, активісти громадських організацій, а також всі небайдужі жителі міста.

В кінці заходу відбудеться покладання квітів до символічного знака, що має стати пам’ятником жертв Чорнобильської трагедії.