Повідомлення! Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення проекту містобудівної документації – генерального плану с.Ломачинці Ломачинецького старостинського округу №1 Новодністровської обʼєднаної територіальної громади Чернівецької області

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту. Тому сесією Новодністровської міської ради було прийнято рішення від 31 січня 2019р. №19 «Про розробку генерального плану с.Ломачинці Ломачинецького старостинського округу №1 Новодністровської обʼєднаної територіальної громади Чернівецької області», який буде розроблятися в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів. Новодністровська міська рада повідомляє, що з 17.04.2019р. розпочато розгляд пропозицій щодо розробки цього проекту.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п.7 Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань  щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») у відділ архітектури та містобудування Новодністровської міської ради (м-н «Діброва», міська рада, каб. №17, контактний телефон 3-11-40). Термін подання пропозицій – 1 місяць із дня публікації цього Повідомлення. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.