Повідомлення Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення проекту містобудівної документації – внесення змін до детального плану території центральної частини міста Новодністровськ (3-4 мікрорайони)


Детальний план території центральної частини міст Новодністровськ         (3-4 мікрорайони) уточнює положення Генерального плану та визначає планувальну організацію і розвиток цієї території, однак виникла проблема вирішення певних інженерних питань та реалізації інвестиційних програм для цієї частини міста.  Тому сесією Новодністровської міської ради було прийнято рішення від 31 січня 2019р. №21 «Про розроблення проекту внесення змін до детального плану території центральної частини міста Новодністровськ (3-4 мікрорайони)», який буде розроблятися в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів. Новодністровська міська рада повідомляє, що з 17.04.2019р. розпочато розгляд пропозицій щодо розробки цього проекту.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п.7 Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань  щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») у відділ архітектури та містобудування Новодністровської міської ради (м-н «Діброва», міська рада, каб. №17, контактний телефон 3-15-45). Термін подання пропозицій – 1 місяць із дня публікації цього Повідомлення. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.