Cлужба у справах дітей інформує:

Великдень – родинне свято, під час якого більшість з нас втішається затишком теплої домівки і щирою любов’ю тих, хто нам найрідніший. Та на превеликий жаль, не всі мають можливість це відчувати. Особливо прикро, якщо це діти. Для того, щоб добавити бодай невеличку краплю радості в святковий настрій дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах та дітей, батьки яких стали на захист України в зоні проведення антитерористичної операції, служба у справах дітей Новодністровської міської ради придбала для кожного з них подарунки – солодощі та неодмінний атрибут Великодня, паску. В цілому їх отримали 79 юних новодністровців. Шкода, що учасниками цієї акції не стали мешканці села Ломачинці, яке ввійшло в Новодністровську ОТГ. Відповідна служба Сокирянської РДА ігнорує запити Новодністровської міської ради та не передає справи таких дітей, позбавляючи їх можливості отримати дещицю приємності.

Людмила Маркова – в.о.начальника служби у справах дітей