Милосердя робить світ добрішим

All-focus

Коли мова заходить про благодійність, більшість з нас думають про величезні суми грошей. Але в реальності люди часто потребують турботи і уваги, іноді звичайної розмови вистачить, щоб зробити життя людини трішки веселішим і яскравішим. Справжнє милосердя означає не тільки віддачу грошей і речей іншим людям. Благодійність починається з доброго слова, сказаного вами комусь в поганий день, з щирої посмішки і любові.

Сьогодні країна переживає важкі часи. Але саме зараз ми, як ніколи, побачили згуртованість, благородність та милосердя українців. Не виключення і ми – новодністровці.

Хотілось би відзначити мешканку нашого міста Тетяну Мардар, яка регулярно надає гуманітарну допомогу (дитячі речі) до нашого центру, для сімей, які потрапили у скрутне матеріальне становище.

Періодично надходить фінансова допомога інших громадян, небайдужих до людської біди. Нещодавно було передано 1500 грн. для сім’ї, яка опинилася в скрутному становищі, раптово втративши годувальника.

Кожен з нас спроможний робити добрі справи, працівники НМЦСССДМ також долучаються, коли терміново потрібна допомога, а чекати її немає від кого.

На даний час в приміщенні міської ради проходить акція зі збору коштів для дітей із серцевими вадами. Вихованці будинку дитячої творчості люб’язно надали свої роботи для продажу. Зібрані кошти будуть передані на лікування.

Ми закликаємо всіх людей до того, щоб стати хоч трішки добрішими. Простягнути руку допомоги нужденному і не думати про подальшу вигоду. Адже це так приємно ‑ бачити щиру посмішку на обличчі того, кому ти допоміг.

Даріна Левицька,

фахівець з соціальної роботи НМЦСССДМ