ОГОЛОШЕННЯ!

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8 та 9 травня Новодністровська міська рада планує проведення меморіальних, урочистих та культурно-мистецьких заходів.

08.05.2019р. о 14.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться урочистий захід присвячений Дню пам’яті та примирення.

09.05.2019р. о 09.45 год. з площі перед управлінням будівництва розпочнеться урочиста хода працівників підприємств, організацій, установ та жителів міста,  о 10.00год.  мітинг реквієм та урочистий концерт біля Стели визволителям.

Просимо забезпечити участь представництв трудових колективів в урочистих заходах, а також організувати персональне вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни та громадян зі статусом діти війни, які працювали у ваших трудових колективах до виходу на пенсію.

Оргкомітет