Прийнято рішення про передачу в оренду приміщень для клініки доктора Манолова

Новодністровська міська лікарня успішно пройшла перший рівень реформування медичної галузі. Було створено комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новодністровськ», до складу якого увійшов також і денний стаціонар лікарні. Другий етап реформи для нашого міста оптимізму, м’яко кажучи, не додає. Керівництву лікарні на всіх рівнях доводять, що стаціонарне терапевтичне відділення у Новодністровську функціонувати не буде. В найкращій перспективі залишиться поліклініка з окремими допоміжними службами. Це означає, що не лише втрачається можливість лікуватися безпосередньо в місті, а й вивільняється значна частина приміщень міської лікарні.

Відкриття в Новодністровську клініки доктора Манолова є вирішенням проблеми. Людям пропонуються медичні послуги високої якості, адже передбачається не лише використання сучасних обладнання і технологій, а й залучення найкращих спеціалістів. А розташування відділень клініки потребує площ, які здаватимуться в оренду. Питання про здачу в оренду приміщень міської лікарні розглядалось виконавчим комітетом Новодністровської міської ради двічі. 23 квітня на позачерговому засіданні з 33 членів виконкому участь узяли 17. 16 з них підтримали запропонований проект рішення, один утримався, тож питання залишилось відкритим.

Для того, щоб приміщення, які передбачається здавати в оренду, відповідали вимогам функціонування медичного закладу, сесією Новодністровської міської ради ухвалене рішення про виділення коштів на їх реконструкцію. Наразі триває виготовлення проектної документації. Всі роботи проводитимуться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі».

Обговорення цих та інших питань щодо здачі в оренду приміщень міської лікарні продовжилось 3 травня. На це засідання прийшли вже 20 членів виконавчого комітету та представники депутатського корпусу. Рішення прийняли позитивне.