Увага! Шановна новодністровська громадо! План урочистих і культурно-просвітницьких подій на 08-09 травня 2019 року.

До відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Новодністровською міською радою затверджено план урочистих і культурно-просвітницьких подій. Впродовж травня в міській бібліотеці презентується  книжкова виставка «Невмируще світло великого подвигу», в залі бойової слави міського музею проводяться екскурсії для всіх відвідувачів, 8-му та 9-му травня присвячуються спортивні змагання.

Також запрошуємо:

–  08.05.2019р. о 14.00год. в залі засідань міської ради відбудеться урочистий захід присвячений Дню пам’яті та примирення.

–  09.05.2019р. о 09.45 з площі перед управлінням будівництва розпочнеться урочиста хода працівників підприємств, організацій, установ та жителів міста.

О 10.00год. ‑ мітинг реквієм та урочистий концерт біля Стели визволителям.

Вшануймо подвиг переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнимо пам’ять загиблих у Другій світовій війні об’єднаною консолідованою спільною громадою!