ОГОЛОШЕННЯ! Новодністровська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади м.Новодністровськ.


Завантажити: Новодністровська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади м.Новодністровськ.

 

Новодністровська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади м.Новодністровськ.

Назва об’єкта: частина каркасної споруди другого модуля виробничого корпусу незавершеної будівництвом панчішно-шкарпеткової фабрики (вісь від 21-ї по 23-ю включно), площею – 847,2 кв.м, що перебуває на балансі управління економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Новодністровської міської ради.

Місцезнаходження: 60236, Чернівецька обл., м.Новодністровськ, м-н «Дністер», буд. 1, корп.3.

Мета проведення незалежної оцінки: Визначення ринкової вартості нерухомого майна, для продажу шляхом аукціону з умовами.

Спосіб приватизації: аукціон з умовами.

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

– заяву на участь у конкурсі встановленого зразка;

– конкурсну пропозицію претендента (подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт), а також строк виконання робіт (у робочих днях);

– копія установчого документа претендента (для претендента – юридичної особи);

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність та подаються в запечатаному конверті з описом підтвердних документів.

 

Останній день прийому документів на конкурс 07 червня 2019 року.

Конкурс відбудеться 12 червня 2019 року в залі засідань міської ради за адресою: м.Новодністровськ, мікрорайон „Діброва”, буд.25.

 

За довідками звертатись в каб.6,7, відділ економіки та управління комунальним майном Новодністровської міської ради та за телефоном     (03741) 3-37-31