Благоустрій міста за кошти громадського бюджету м.Новодністровськ

За ініціативи мешканців нашого міста, які минулого року взяли участь у проекті «Громадський бюджет м.Новодністровськ», з’явилися ще два дитячі майданчики. Один з ним встановлено між будинками №11 та №14 м-ну «Діброва», другий – біля будинку №1А (тут роботи ще не завершені). Приємно, що до процесу активно долучаються мешканці і допомагають облагороджувати територію.

Ще активніше діє Громадський бюджет м.Новодністровськ і в нинішньому році. Етап подання проектів завершено. Є 26 ініціатив, які наразі перебувають на розгляді. Більшість пропозицій також стосуються покращення умов для навчання, оздоровлення та дозвілля молодшого покоління. Наступним етапом буде голосування, яке триватиме до 16 липня.

фото: novod.info