В День захисту дітей «Сонячна долина» приймала гостей

Уже традиційно, служба у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації щороку запрошує дітей пільгових категорій зі всієї області в «Сонячну долину» (с.Бояни Новоселицького р-ну) ‑ на свято, приурочене до Дня захисту дітей. В.о. начальника служби у справах дітей Новодністровської міської ради Людмила Маркова повідомила, що 3 червня участь у цьому заході взяли 11 дітей із сімей, що опинилися в скрутних умовах. Крім смачних сніданку та обіду, до послуг своїх маленьких гостей «Сонячна долина» приготувала різноманітні розваги – катамарани, батути, канатну дорогу, автодром, боулінг, фотозону. Для любителів розгадувати загадки було організовано квест. Творчі особистості могли спробувати себе в мистецтві декупажу, малюнку на асфальті. А на згадку про чудово проведений день організатори заходу вручили дітям подарунки – настільні ігри, спортивний інвентар, іграшки та солодощі.

Перевезення дітей до «Сонячної долини» забезпечила Новодністровська міська рада ‑ новим автомобілем, який нещодавно був придбаний за кошти, які надходять від ПРаТ «Укргідроенерго» на розвиток інфраструктури.