Команда юних патріотів візьме участь у всеукраїнському вишколі

Пройшовши on-line конкурс презентацій, команда ЗОШ ІІ – ІІІ ступенів «Дністровські гайдамаки» отримала право взяти участь у Всеукраїнському вишколі «Нащадки вільних», який триватиме з 17 по 22 червня в Очакові Миколаївської області. Команда – це вісім юнаків та дівчат, активних і спортивних патріотів України, які люблять Батьківщину та прагнуть бути гідними її громадянами. Впродовж тижня «Дністровські гайдамаки» разом зі своїми ровесниками з різних куточків держави вивчатимуть основні поняття з тактичної оборони, освоюватимуть способи поведінки в критичних ситуаціях, правила надання першої медичної допомоги, а також ознайомлюватимуться з базовими принципами поводження зі зброєю.

Участь юних новодністровців у Всеукраїнському вишколі не перша. Минулоріч наші діти також були серед «Нащадків вільних», чудово зарекомендували себе, виборовши призове 3-тє місце у змаганнях, завдяки чому стали учасниками Міжнародної акції, яка проходила в місті Скадовськ.

Всеукраїнський вишкіл, спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Нащадки вільних» імені князя К.І.Острозького Міністерство молоді та спорту України проводить уже втретє. Усі витрати на проживання та харчування учасників забезпечуються за рахунок організаторів заходу. Транспортні витрати покриває Новодністровська міська рада. Йдеться лише про пальне, адже завдяки тому, що за так звані «соціальні» кошти було придбано мікроавтобус, відпала потреба орендувати транспортні засоби.