Дорога громадо!

Традиційно на п’ятдесятий день після світлого Христового Воскресіння відзначається одне з найбільших християнських свят – День Святої Трійці, яке в народі ще називають Зеленими святами. Цей день вважається днем становлення Християнської церкви. Народні обряди споконвіку супроводжують Святу Трійцю зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил і бажання нести добро ближнім.

Тож нехай кожний у ці непрості для України часи наповнить своє серце любов’ю і бажанням здолати будь-які труднощі. Адже сьогодні, перед нами стоїть важлива мета ‑ зберегти єдність України. І це неодмінно відбудеться, завдячуючи спільній молитві за мир та злагоду на нашій землі. Сила і мужність, честь і порядність, милосердя та доброчинність, щира віра – одвічні цінності нашого народу, які несуть безмежний потенціал та гартують у боротьбі за власну державність.

Тож нехай це свято вселяє в нас надію на краще майбутнє і надихає на добрі справи, дарує кожній родині затишок та всілякі гаразди, а усім нам разом додасть впевненості у тому, що на нашій рідній землі обов’язково буде мирне і щасливе життя.

Анатолій Болдашев