Шановні працівники галузі охорони здоров’я!


Цими днями до вас линуть численні сердечні вітання з професійним святом разом зі словами щирої вдячності за вашу благородну працю. Адже більше за скарби та всілякі матеріальні надбання людьми споконвіку цінується здоров’я. Тому професія медика завжди була, є і залишається однією з найнеобхідніших і найшановніших в суспільстві.

Завдяки Вашій турботі, досвіду, професіоналізму, у людини з’являється віра та надія на одужання, і це є головним. Адже ми насправді щасливі лише тоді, коли наші рідні і близькі здорові. Переконаний, що ваша відданість справі завжди поєднана зі щирим милосердям і високою відповідальністю за здоров’я нації.

Тож з нагоди професійного свята, Дня медичного працівника, дозвольте, шановні, привітати вас та подякувати за ваш нелегкий труд. Успіхів вам у цій шляхетній справі! Щирої вдячності від пацієнтів, визнання важливості вашої роботи у суспільстві, невтомності і бажання творити добро.

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Хай у ваших домівках завжди панують мир, щастя, благополуччя і добробут. Бажаю міцного здоров’я вам і вашим родинам, добра, достатку і родинного затишку.

З повагою
міський голова Анатолій Болдашев