Дорога громадо!

22 червня проголошено в Україні як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку в цей день український народ схиляє голови, поминаючи тих, хто постраждав від нацистської окупації чи загинув зі зброєю у руках, захищаючи Вітчизну. В цей день о 10.00 на хвилину зупиняється робота в органах державної влади, на підприємствах, в установах та організаціях (крім підприємств, де це не допускається за технологією виробництва), рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

22 червня о 10-ій годині пом’янімо і ми хвилиною мовчання загиблих в роки Великої Вітчизняної війни.

А 21 червня о 9.00 біля Обеліска Слави відбудеться мітинг пам’яті жертв німецько-радянської війни та покладання квітів. Збір делегації представників трудових колективів біля міської ради о 8.45год.