Готуємось до дня міста


Цьогоріч день свого міста новодністровська громада відзначатиме в неділю 7 липня. Офіційна програма та всі розважальні заходи проходитимуть на міському стадіоні і розпочнуться з 15-ої години. Для дітей заплановані ігри, конкурси, забави на атракціонах та солодкі гостинці.

Новинкою цьогорічного Дня міста буде підведення підсумків конкурсу-рейтингу популярності та здобутків по Новодністровській ОТГ «Тріумф – 2019». Положенням про конкурс визначено 15 номінацій, в кожній з яких буде відзначено окремих людей та організації, які своєю професійною, творчою чи громадською діяльністю внесли особистий чи колективний вклад у загальний розвиток громади.

В концертній програмі першими розважатимуть публіку наші аматори сцени, переможці фестивалю «Дністровські зорі», який відбудеться у п’ятницю 28 червня. Наразі приймаються останні заявки від бажаючих випробувати свої таланти в різноманітних жанрах. Розглядаються всі пропозиції без вікового цензу – вокальні, інструментальні, танцювальні, художнє читання, оригінальний жанр тощо.

На завершення офіційних урочистостей планується концерт за участю запрошених колективів та святкова дискотека.