Відкликання ломачинецьких депутатів та голови було незаконним


24 червня Вінницький апеляційний суд виніс постанову, якою залишено без змін рішення Чернівецького окружного адміністративного суду про скасування всіх постанов Ломачинецької сільської територіальної виборчої комісії з відкликання депутатів сільської ради та сільського голови. Це ще раз доводить, що підстав для виборів, що відбулися в цьому селі 7 жовтня 2018 року, не було.

Але чи зупинить вже друга судова ухвала сокирянських ляльководів, які, маніпулюючи людьми, продовжують свою гру, логіки в якій стає все менше і менше? То відмовляються передавати бюджетні установи села в Новодністровську ОТГ і самі їх фінансують (не маючи на те жодних асигнувань!), а потім вимагають в тієї ж таки ОТГ повернення коштів. То не визнають створення ОТГ і старостинського округу в селі Ломачинці, і в цей же час пишуть листи в.о.старости. Але маразм міцнішає і «Депутати Сокирянської районної ради одноголосно підтримують пропозицію Василя Козака про створення Новодністровського об’єднаного району»  при чому в Новодністровську про таке ні сном, як то кажуть, ні духом. Щоправда, керманич Сокирянщини уже відхрещується від своєї ж ініціативи і у відповідь на запит журналістів «офіційно повідомляє», що «питань щодо об’єднання Сокирянського та Кельменецького, або будь-яких інших районів – жодного разу не виносились на розгляд депутатів Сокирянської районної ради, а відносно рішення такого – не існує» 

Найгірше, що через ці ігри страждає громада. Так звана «ініціативна група», яка реалізовує написані в районі сценарії, не дозволяє розпочати реконструкцію дитсадка, на яку вже виділено півтора мільйона. Через те, що амбулаторію с.Ломачинці віднесено до Сокирянського Центру ПМСД, громада не може взяти участь у державній програмі з будівництва нових амбулаторій. Проблемним питанням залишається і освоєння державної субвенції на розвиток інфраструктури в розмірі 740тис.грн.

А голова районної ради тим часом продовжує клястися в любові до Новодністровська, хоча в своєму палкому спічі згадує й про суди за Ломачинці.