Разом покращуймо життя в ОТГ: голосування за розподіл Громадського бюджету відкрито!


1 липня стартував третій етап програми «Громадський бюджет м.Новодністровськ – 2019», який потребує максимальної активності мешканців Новодністровської ОТГ. З 1 по 16 липня кожен з нас має можливість долучитися не лише до процесу використання бюджетних коштів, а й до вдосконалення інфраструктури рідного населеного пункту.

Цьогоріч покращувати життя в місті Новодністровськ та в селі Ломачинці вирішили 18 авторів, які подали 26 проектів (Новодністровськ ‑ 22 проектні пропозиції на загальну суму 2 336 921 грн.; Ломачинці – 4 проекти на суму 196 675 грн.) В результаті розгляду отриманих пропозицій експертною групою, один з поданих проектів (м.Новодністровськ) було відхилено через те, що вартість проекту набагато вища від всього бюджету участі. Він, до речі, становить 500 тисяч гривень (400тис.грн. ‑ Новодністровськ, 100тис.грн. ‑ Ломачинці).

Наразі на суд громадськості виставлено 25 проектів. Найбільше – 8 ініціатив пов’язано з розвитком спорту. На другому місці за популярністю – охорона навколишнього середовища, з цієї сфери подано 5 проектів. Інші стосуються культури, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та розвитку засобів масової інформації.

Кожен мешканець Новодністровської об’єднаної територіальної громади може обрати з представлених два проекти і проголосувати за них. При цьому місце проживання не має значення: новодністровці можуть голосувати за ломачинецькі проекти, жителі Ломачинців – за новодністровські ініціативи. Переможуть ті, які наберуть найбільшу кількість голосів.

Проголосувати можна особисто, заповнивши бланк в Новодністровському ЦНАП або в приміщенні старостату села Ломачинці, чи он-лайн,  за посиланням: https://novod.pb.org.ua/projects.